Valodas: 

Par Mums

Pieredze un profesionalitāte.

Apsardzes kompānija EVOR Apsardze (bij. EVOR.L) ir viens no pieredzes bagātākajiem apsardzes uzņēmumiem Latvijā. Rūpes par sava mājokļa un sava uzņēmuma drošību mums ir uzticējuši vairāki tūkstoši klientu visā Latvijā jau kopš 1991.gada.

Pakalpojumi un tehniskais nodrošinājums.

Mēs piedāvājam plašu drošības pakalpojumu klāstu, kas ietver jaunāko tehnoloģiju pielietojumu (GSM apsardze, attālinātās videonovērošanas sistēmas u.c.) drošības koncepciju izstrādē, signalizācijas sistēmu ierīkošanu, tehniskās vai fiziskās apsardzes nodrošināšanu, kā arī skaidras naudas inkasācijas un vērtslietu transportēšanas pakalpojumus.

Mūsu tehniskais personāls strādā 24 stundas diennaktī un nepieciešamības gadījumā ir gatavs nekavējoties ierasties objektā un novērst jebkurus apsardzes sistēmu defektus.

Apsardzes kompānija EVOR Apsardze nodrošina lielāko operatīvo grupu skaitu Rīgā, kā arī citur Latvijā.

Ierodoties apsargājamā objektā, pēc trauksmes signāla saņemšanas, mobilās apsardzes grupas darbinieki veic visus nepieciešamos LR tiesību normās paredzētos pasākumus klienta veselības, dzīvības un mantas aizsardzībai no prettiesiska apdraudējuma, aizturot likumpārkāpējus un nododot tos policijas darbiniekiem. 2008 gadā Valsts Policijas darbiniekiem tika nodotas 450 aizturētās personas.

Ar mums drošāk!  Tā ir EVOR Apsardze atbilde mūsu šodienas situācijai! 

 


Komanda

Apsardzes kompānija EVOR.L  fiziskās un operatīvās apsardzes pakalpojumus veic tikai pieredzējuši un licencēti darbinieki. Vairāk...

Dokumenti

"EVOR.L" reģistrācijas apliecība / Tehniskās apsardzes speciālā atļauja (licence) apsardzes darbības veikšanai Vairāk...

Vakances

Darba vakances EVOR-L apsardzes kompānijā Vairāk...